Kategorie

Promocje

Aktualnie brak promocji.

Producenci Jest 37 marek

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 37 elementów
 • 8in1

  W 1888 roku powstała w Nowym Jorku firma Harold Feed Supply specjalizująca się w sprzedaży owsa i siana dla miejskich koni... Wkrótce właściciel firmy zauważył nową niszę rynkową - karmy dla najmodniejszych w owym czasie zwierząt domowych - kanarków. Rozpoczął więc produkcję 8-składnikowej mieszanki dla ptaków, którą nazwał 8in1 Song Food.
  Przez kolejne dziesięciolecia firma rozrastała się, rozszerzała ofertę, zmieniała właścicieli, wciąż jednak pamiętając o swojej filozofii - inwestować w badania, uczyć się, wytwarzać produkty, dzięki którym zwierzęta będą zdrowe i szczęśliwe. 

 • Acana

  0 produkty/ów

 • Arden Grange

  Arden Grange, to firma rodzinna, której siedziba znajduje się w południowej Anglii w okolicach miasta Brighton. Historia firmy sięga 1981 roku, kiedy to Graham i Wendy Stephens rozpoczęli hodowlę owczarków niemieckich Ardenburg. Z tej pasji wyrosła potrzeba dostarczenia pupilom zdrowych karm - firma Państwa Stephens rozpoczęła przygodę z importem i dystrybucją wysokiej jakości karm z USA. Osiągnąwszy sukces w tej dziedzinie, w 1996 r. postanowili zająć się samodzielną produkcją jedynej w swoim rodzaju karmy, opartej na świeżym mięsie klasy 'human grade' (nadającym się do spożycia przez ludzi).

  0 produkty/ów

 • Canny Company

  Canny Company to angielska firma oferująca bardzo wąską gamę wysoce wyspecjalizowanych produktów treningowych dla psów. Pośród nich najsłynniejszym jest obroża Canny Collar wymyślona przez Briana Smith'a, miłośnika koni i jeźdzca. Pełne empatii zamiłowanie do koni doprowadziło go do opracowania specjalnej linki dla jednego z jego trudniejszych i wrażliwszych ogierów. Brian szybko zdał sobie sprawę, że również właściciele psów mogliby skorzystać z jego innowacyjnego pomysłu - tak powstała obroża uzdowa Canny Collar.

 • Diamond Pet Foods

  Firma Diamond Pet Foods z Missouri, USA jest liderem w produkcji karm holistycznych i zawierających kwasy Omega-3 i Omega-6. Jej początki sięgaja roku 1970 kiedy to szwagrowie - Gary Schell i Richard Kampeter - zakupili podupadający zakład produkujący karmy dla bydła na lokalny rynek. Gary i Rich mieli cel: chcieli stworzyć wysokiej jakości karmy dla zwierząt domowych, i to nie tylko tych wystawowych ale i zwykłych kundelków czy kotów dachowców. Według nich każdy zwierzak zasługuje na jedzenie produkowane ze świeżych składników, przy wykorzystaniu nowoczesnych urządzeń i utrzymaniu rozsądnych cen detalicznych.

 • EkoMEBEL

  EkoMEBEL to polska firma zajmująca się produkcją najwyższej jakości mebli i wyposażenia ogrodowego, głównie z drewna dębowego.

 • Eukanuba

  W 1969 roku Paul Iams stworzył karmę dla psów o unikalnej formule. Jedyne czego jeszcze potrzebował to nazwy, która odzwierciadlałaby jej najwyższą jakość. Lubił jazz, a w tymśrodowisku popularne było słowo "eukanuba" na określenie czegoś wyjątkowego i najlepszego.... I tak powstała karma Eukanuba.

Pokazuje 1 - 12 z 37 elementów